Margarinas pusryčiams

Ryte dažniausiai skubame ir lekiame, o juk taip norisi, kad per pusryčius viskas būtų tiesiog paprasta ir lengva. Su margarinu „Vilnius“ pusryčiai einasi lengviau – ar teptumėte sluoksnį margarino ant šviežio raguolio, ar ruoštumėte juodos duonos sumuštinius su lašiša, ar teptumėte sumuštinukus su kumpiu savo mažiesiems.

Su margarinu – lengviauMargarinas pusryčiams

Rytai tokie trumpi, o taip norisi jais pasidžiaugti kiek įmanoma ilgiau! Su margarinu „Vilnius“ jūsų rytas taps lengvesnis ir paprastesnis. Jums tereikia ištraukti pakelį mėgstamiausio tepamo margarino iš šaldytuvo ir jūsų pusryčių ritualai gali prasidėti tuoj pat. Telieka paimti duonos riekę ir ją lengvai bei tolygiai užtepti – nereikia nei laukti, nei kovoti su kietu tepiniu – mėgaukitės savo pusryčiais čia ir dabar. Margarinas puikiai tinka jūsų kasdieniam mitybos racionui – jame gausu maistingų ir organizmui reikalingų medžiagų bei vitaminų. Margarinas taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško sveikesnės ir mažiau kaloringos pusryčių alternatyvos. Tegul jūsų kasdieniai pusryčiai tampa maža švente – su naujais skoniais, sveikesniais pasirinkimais ir mėgavimosi jausmu.

Pusryčiai šiandien

Dažnas pusryčių pasirinkimas – sumuštiniai. Šiuolaikiniai sumuštiniai jau visai kitokie nei anksčiau – šiandien jau turime daugybę sveikų sumuštinių variacijų – leiskite sau eksperimentuoti! Pusryčiams svarbiausia rinktis maistingus produktus ir sveikesnius ingredientus – tam, kad turėtumėte daugiau energijos ir jėgų naujai dienai.

Plonas sluoksnis tepamo margarino „Vilnius“, varškės užtepėlė su žalumynais, avokadų pasta, salotos, ridikėliai, mocarela – tai tik keletas iš galimų naujųjų sumuštinių ingredientų sąrašo. Skirtingų pilnagrūdžių duonelių, trapučių, ciabatta duonos pasirinkimas leidžia kasdien atrasti vis naujus skonius. Kiekvienas pasirinkimas tinkamas, nes pusryčiai – metas, kai norisi spėti ramiai pasimėgauti skania akimirka prieš naują dieną ir jos iššūkius.

Margarinas „Vilnius“ – pusryčiams – kai viskas paprasta ir lengva.

Jaukių rytų ir gardžių pusryčių,
Margarino „Vilnius“ komanda

Daugiau apie margarino naudą